tas-boyama-ismin-bas-harfi

tas-boyama-hatira

tas-boyama-kisiye-ozel

Hafta sonu teyzemlerin yazlık evine, Özdere’ye gittik. Kuzenlerim ve çocukları da geldi. Yeğenlerime hediye olarak hoşlarına gideceğini düşündüğüm, adlarının baş harfini yazdığım taşlar hazırladım. Ece’nin E’si ve Deniz’in D’si. Deniz geç geldiği için pek boyama yapamadı ama Ece’yle hemen deniz kenarından taş toplayıp, Posca marker ile başladık boyama.

tas-toplarken

Çok istekli ve yetenekli minik yeğenim. Bu yıl 4. sınıfa başlayacak. Öyle her yaptığını beğenmiyor, sağ alttaki iki taşın fotoğrafını zor çektim. Bence hepsi başarılı, en alttaki baykuş ise favorim. Bu şevkin hiç sönmesin Ececim, hep böyle boyamalar yapalım. Umarım artık blogum hoşuna gider, ”Eksik var! İçinde ben yokum.” diyordun, şimdi tam oldu.

tas-boyama-10yas-posca

tas-boyama-baykus-10yas

Özdere gezimiz çok eğlenceliydi, akrabalarla buluşmak ilaç gibi geldi. Meraklısı için instagram‘da bir kaç fotoğraf daha paylaştım(sağ üstteki instagram iconundan da girip gezebilirsiniz). Ece’nin kardeşi aramıza yeni katıldı, çok tatlı bir bebek. Gönül ister hepsini paylaşmak ama aman nazar değmesin…